facebook

Bramy wjazdowe

Bramy » Bramy wjazdowe

Bramy wjazdowe

instalowane są w ciągu ogrodzenia nieruchomości, stając się jego najważniejszym elementem. To one umożliwiają wygodny wjazd i wyjazd z nieruchomości, gwarantując bezpieczeństwo jej użytkownikom. W zależności od przeznaczenia i miejsca montażu, bramy wjazdowe mogą się różnić wyglądem i konstrukcją. Bramy przemysłowe mają najczęściej prosty, minimalistyczny wygląd, przekładający się na ekonomiczną cenę oraz nieskomplikowany montaż. Bramy dedykowane dla nieruchomości mieszkalnych i reprezentacyjnych mogą być stylizowane i  bogato zdobione, dopasowując się wyglądem do pozostałej części ogrodzenia i otoczenia. Jednak bez względu na wygląd bramy, dostępne są w dwóch sposobach otwierania: jako bramy przesuwne i bramy dwuskrzydłowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy wjazdowe z każdego rodzaju.

Bramy przesuwne

– jednoelementowe konstrukcje, których otwieranie polega na przesunięciu bramy wzdłuż ogrodzenia po wewnętrznej stronie. Bramy przesuwne pozwalają zaoszczędzić cenne miejsce na podjeździe i wjeździe, jak również pozwalają uzyskać dużą szerokość wjazdu. Z tego powodu są to często bramy przemysłowe, instalowane na terenach firm, magazynów, centr logistycznych i innych miejscach, dla których ważny jest wygodny wjazd dla samochodów ciężarowych.


Bramy przesuwne Wiśniowski PI 200

- ręczna z napędem, niska lub wysoka szafa

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 


Bramy przesuwne Wiśniowski PI 130

- ręczna z napędem, niska lub wysoka szafa 

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 Bramy przesuwne Wiśniowski PI 95

- ręczna z napędem

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 


Bramy dwuskrzydłowe

– składają się z dwóch symetrycznych skrzydeł, z których każde wyposażone jest w elektrycznie zasilany siłownik. Zależnie od ilości miejsca, bramy dwuskrzydłowe mogę być otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz.

Zarówno bramy przesuwne jak i dwuskrzydłowe mogą występować jako bramy przemysłowe i domowe, oferując ciekawy wybór wzornictwa i dużą różnorodność cenową, uzależnioną m.in. od wymiarów bramy i sposobu jej sterowania.

Jeżeli nie są Państwo pewni tego, która z bram wjazdowych będzie lepsza dla Państwa potrzeb, chętnie pomożemy dokonać odpowiedniego wyboru. Przygotowując dla Państwa oferty na bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, wspólnie będziemy mogli przeanalizować ich zależy oraz porównać koszta inwestycji dla każdej propozycji.