facebook

Napędy do bram garażowych Came

Automatyka do bram » Napędy do bram garażowych Came

Automatyka do bram garażowych

 

– automatycznie sterowane bramy garażowe to bardzo duża wygoda użytkowania oraz bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Wjazd i wyjazd z garażu nie wymaga opuszczania pojazdu i ręcznego podnoszenia i opuszczania bramy. Wystarczy jeden przycisk na pilocie, aby elektryczny napęd sterował bramą zgodnie z naszym życzeniem. Oferujemy automatykę do bram garażowych każdego typu – bram segmentowych, panelowych i rolowanych, zarówno przeznaczonych do celów przemysłowych, jak i instalowanych w budynkach mieszkalnych.

  • V600 - Napęd do bram uchylnych lub segmentowych o powierzchni do 10 m².
  • VER 900E / V700E - Samoblokujące siłowniki do bram uchylnych z przeciwwagą lub prowadzeniem górnym oraz bram sekcyjnych

 

Napędy do bram garażowych Came - VER

Napęd przeznaczony do bram garażowych uchylnych i segmentowych. Zestaw zawiera wszystkie elementy konieczne do montażu i automatycznego podnoszenia i opuszczania bramy. Napęd współpracuje z bramami wszystkich producentów, dostępnymi w standardowych rozmiarach. Silnik elektryczny wyposażony w ręczne, awaryjne wysprzęglanie w przypadku przerw w dostawie prądu (linka lub kluczyk). W komplecie znajdziemy pilot zdalnego sterowania, lampę doświetlającą podjazd, napęd, szynę łańcuchową i pozostałe akcesoria montażowe. Doskonały wybór dla garaży w domach jednorodzinnych.

Zobacz PROSPEKT

 

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy do bram garażowych Came - V600

Przeznaczony do samodzielnego montażu napęd do bram garażowych – uchylnych i segmentowych. Oferuje wiele przydatnych funkcji, m.in. częściowe otwarcie bramy dla ruchu pieszego, amperyczne czujniki ruchu, licznik cykli pracy, a także alarm informujący o otwarciu bramy. Napęd współpracuje z różnego rodzaju urządzeniami sterującymi – klawiaturami, pilotami i przyciskami klawiszowymi. Przeznaczony do montażu w bramach o max. powierzchni 10 m2. Zapewnia cichą i płynną pracę w każdych warunkach i szerokim spektrum temperatur od -20 do +50 *C.

 

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy do bram garażowych Came - Home

Linia produktów Came – Home to kompletne zestawy napędów do bram garażowych segmentowych i uchylnych. W skład każdego zestawu wchodzą wszystkie elementy potrzebne do samodzielnego podłączenia bramy do napędu i konfiguracji. Niezawodna konstrukcja, wiele przydanych możliwości i łatwość sterowania sprawia, że napędy serii Came – Home są jednymi z najchętniej wybieranych do bram garażowych w domach jednorodzinnych. Sterowanie bramą może następować za pomocą bezprzewodowego pilota, klawiatury numerycznej lub przyciskami zainstalowanymi wewnątrz obiektu.

W gamie napędów Came – Home znajdziemy m.in.

  • HOME HG600 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 10m².

  • HOME HG1000 – kompletny zestaw do zautomatyzowania bram garażowych o powierzchni do 14m².

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann