facebook

Napędy do bram wjazdowych skrzydłowych Hormann

Automatyka do bram » Napędy do bram wjazdowych skrzydłowych Hormann

RotaMatic - napędy do bram skrzydłowych

 

Innowacyjne i elegancie rozwiązanie napędu do bram skrzydłowych, które polecamy i stosujemy to RotaMatic firmy Hörmann. RotaMatic to uzupełnienie dobrze prezentującej się bramy i rozwiązanie, które zapewni niezawodność i bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników.
Brak prądu? To już nie problem. W takich sytuacjach sprawdzi się właśnie ten napęd RotaMatic Akku, który posiada własny akumulator.

RotaMatic to kompletne napęd do bram skrzydłowych, obsługujące pojedyncze skrzydła bram o długości do 400 cm i 400 kg wagi oraz długości do 250 cm i wadze do 220 lub 400 kg. Siłowniki płynnie i cicho otwierają skrzydła bram, a ich ruch może zostać zatrzymany, w momencie kiedy w polu czujnika ruchu pojawi się przeszkoda. Na uwagę zasługuje fakt, że napęd ma wbudowane zasilanie awaryjne, na okoliczność przerw w zasilaniu. Pozwala to w dalszym ciągu otworzyć bramę automatycznie, bez potrzeby ręcznego zwalniania napędu kluczykiem i przesuwaniem skrzydeł bramy.

 

5 LAT GWARANCJI

 

 

 

VersaMatic - napędy do bram skrzydłowych

 

VersaMatic to odpowiedź na problemy z montażem napędu do bram skrzydłowych. Prezentowany napęd pozwala na zmianę pozycji montażu napędu – niekoniecznie tylko do słupka bramy, ale napęd może zostać osadzony na własnym fundamencie. Kolejnym atutem tego napędu jest zasilanie solarne. Pozwala ono automatycznie otwierać i zamykać bramę przy braku dostaw elektryczności. Napędy VersaMatic obsługują bramy skrzydłowe o długości jednego skrzydła do 300 cm oraz ciężarze do 300 kg. Zestaw występuję w opcji z czujkami ruchu lub bez nich, jeśli lokalizacja bramy nie wymaga korzystania z nich.

VersaMatic to napęd uniwersalny, który sprawdzi się do bram skrzydłowych. Można go zastosować w bardzo nietypowych sytuacjach montażowych. Nie ma znaczenia, czy słupy bramy są osadzone głęboko. VersaMatic posiada zmienną pozycję montażu napędu. Dodatkowo system sterowania pozwoli Państwu zaoszczędzić czas oraz miejsce blisko bramy.

VersaMatic ma możliwość ustawienia prędkości i dzięki zastosowaniu akumulatorów solarnych (VersaMatic Akku) brama działa nawet jak nie ma prądu.

5 LAT GWARANCJI