facebook

O nas

Firma Atest Bramy świadczy profesjonalne usługi w zakresie instalacji i sprzedaży bram wjazdowych oraz garażowych. Od ponad 20 lat jesteśmy obecni na rynku, a z naszej oferty skorzystały setki klientów. Dzięki profesjonalizmowi i staranności wykonania usług, możemy cieszyć się zaufaniem zadowolonych klientów, o czym świadczą liczne referencje.

Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Z przyjemnością poznamy Państwa potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązania, zapewniając gwarancję najwyższej jakości. Naszymi atutami są rzetelność, terminowość i efektywna współpraca.

Przez wszystkie lata działalności, doskonale zdołaliśmy poznać potrzeby Klientów. Wiemy jakie są Państwa oczekiwania w stosunku do bram garażowych i wjazdowych. Oprócz tego, że muszą być trwałe, ważna jest również ich estetyka. Powinna ona harmonijnie się łączyć z pozostałymi elementami budynku, tworząc z nim spójną całość. Nie mniej ważne są również części zamienne do bram – siłowniki, napędy i pozostała automatyka. Ważne, aby dostęp do części był przez cały czas, a ich ceny były niewygórowane. Sprawia to, że również serwis, konserwacja i ewentualna naprawa bram nie będzie wysokim kosztem dla Państwa.

Wierzymy w to, że udało nam się stworzyć ofertę uszytą na miarę Państwa potrzeb. Wszystko co jest w niej zawarte, zostało dopasowane do indywidualnych potrzeb – od producentów bram, przez modele, aż po zastosowaną w nich automatykę. Mimo tego, wciąż dążymy do doskonałości, chcąc aby nasze bramy wjazdowe były najlepsze na rynku. Między innymi dlatego, nowością, którą dla Państwa przygotowaliśmy jest serwis bram wjazdowych i ich naprawa. Od teraz każdy Klient może mieć pewność, że jego bramy garażowe będą mu służyć niezawodnie latami. My w tym pomożemy.

 

Naszą specjalnością jest naprawa bram każdego typu, w szczególności

  •     bramy garażowe
  •     bramy wjazdowe
  •    bramy przesuwne
  •     bramy przemysłowe
  •     bramy segmentowe
  •      i cały osprzęt:  siłowniki, napędy i automatyka.

Obsługujemy zlecenia na naprawę i konserwację bram na terenie całej Warszawy, zapewniając szybki dojazd w każde miejsce. Terminowość, jakość i konkurencyjne ceny to nasza dewiza, zachęcająca do nawiązania z nami współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.