facebook

Napędy do bram garażowych Hormann

Automatyka do bram » Napędy do bram garażowych Hormann

Napędy do bram garażowych SupraMatic

 

Bardzo szybki napęd SupraMatic.

SupraMatic to technologiczne rozwiązania firmy Hormann, przeznaczone do bram garażowych segmentowych. Napędy występują w wielu modelach, odpowiednich dla bram o powierzchni od 13,75 do 16,5 m2. W tych najmocniejszych napędach zastosowano wzmocnioną szynę, dla bezpiecznego podnoszenia ciężkich i dużych bram. Brama może być sterowana bezprzewodowym pilotem lub przyciskami umieszczonymi na centralce. Możliwe jest również podłączenie dodatkowego przycisku klawiszowego. Nad bezpiecznym otwieraniem i zamykaniem bramy czuwają fotokomórki, wstrzymujące ruch w momencie wykrycia przeszkody.

Napęd SupraMatic firmy Hörmann oferuje szybkie otwieranie się garażu. Jest to idealne rozwiązanie, gdy nasza brama jest ulokowana przy ulicy. Dodatkowo napęd posiada oświetlenie napędu, którym sterujemy za pomocą pilota.  Można zamówić dodatkowo czujnik klimatyczny, który powoduje otwarcie bramy, zapewniając optymalne wietrzenie garażu. Szczotkowane aluminium nadaje napędowi SupraMatic niezwykłej klasy i elegancji.

 

 

5 LAT GWARANCJI

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy do bram garażowych ProMatic

 

Niezawodny i w dobrej cenie - napęd ProMatic

ProMatic to napęd do bram wykorzystujący odnawialne źródła energii – energię słoneczną. Napęd wyposażony jest w panele solarne, za pomocą których może ładować akumulator zasilający silnik. Moduł słoneczny można ustawić w dowolnym nasłonecznionym miejscu, dla jeszcze szybszego naładowania akumulatora. Jest to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale również przydatne w czasie przerw w dostawie prądu – brama garażowa w dalszym ciągu będzie mogła się otworzyć automatycznie. Inną zaletą tego rozwiązania jest możliwość użytkowania napędu w garażach, do których nie doprowadzono energii elektrycznej. Napęd przeznaczony do bram o powierzchni od 8 do 13,75 m2.

Najnowsza technologia!

Posiada moduł solarny o łatwym przenoszeniu i szybkim ładowaniu.

 

5 LAT GWARANCJI

napędy do bram przesuwnych
 hormann