facebook

Napędy do bram przesuwnych Came

Automatyka do bram » Napędy do bram przesuwnych Came

Automatyka do bram przesuwnych

– automatyka przeznaczona do bram jednoelementowych przesuwnych, czyli chowających się za pozostałą część ogrodzenia. Automatyka składa się z napędu elektrycznego, sterownika, odbiornika radiowego oraz lampy sygnalizacyjnej, informującej o uruchomieniu bramy. Całość może być sterowana pilotem, jak również istnieje możliwość zaprogramowania pracy bramy, tak aby samoczynnie się otwierała i zamykała o ściśle określonych godzinach i dniach tygodnia. Jest to przydatne np. na terenach przemysłowych, ograniczając problem wjazdu samochodów w godzinach urzędowania przedsiębiorstwa.

  • BX 24V - Samoblokujące siłowniki do bram przesuwnych o masie do 600 kg
  • BK 230V - Samoblokujące siłowniki do bram przesuwnych o masie do 2200 kg
  • BX 230 V - Siłowniki do bram przesuwnych o wadze do 400-600-800 kg
  • BK / BY 400V - Samoblokujące siłowniki do bram przesuwnych o masie do 3500 kg

 

Napędy do bram przesuwnych Came - BXV

Napęd przeznaczony do pracy z bramami wjazdowymi przesuwnymi. Przystosowany do pracy w trudnych warunkach, może być instalowany w bramach bardzo często otwieranych i zamykanych – np. na strzeżonych osiedlach mieszkaniowych. Estetyczna obudowa skrywa silniki o różnych mocach, zdolnych otworzyć bramy ważące od 400 do 1000 kg i długości od 14 do 20 m. Cicha i płynna praca oraz niezawodność silnika przekłada się na komfortowe i bezawaryjne użytkowanie w każdych warunkach. Zestaw obejmuje wszystkie elementy i akcesoria konieczne do montażu i prawidłowego działania – napęd, pilot, odbiornik, lampa oraz czujki ruchu zasilane bateriami. Ręczne awaryjne otwieranie bramy za pomocą kluczyka.

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy do bram przesuwnych Came - BX

Seria napędów do bram przesuwnych wjazdowych o różnych wymiarach i ciężarze. Najmocniejszy silnik dostępny w ofercie otworzy bramę o wadzę 800 kg i długości 14 m. W zestawie znajdują się wszystkie elementy montażowe, wraz z listwą zębatą do montażu na bramie. Napędy Came – BX zostały opracowane w technologii przewidującej intensywną eksploatację – napęd można stosować w bramach bardzo często otwieranych i zamykanych. Napęd wyposażony jest w tryb częściowego otwarcia bramy, dla ruchu pieszego. Duży wybór modeli napędów Came – BX pozwala znaleźć idealne rozwiązanie dla każdego modelu bramy przesuwnej.

 

napędy do bram przesuwnych
 hormann

 

 

Napędy do bram przesuwnych Came - BK

 

Napędy Came – BK przeznaczone są do pracy z największymi i najcięższymi bramami przesuwnymi – do 2200 kg i 23 m długości. Napędy tej serii wyróżniają się podwyższoną wytrzymałością, dlatego są chętnie wybierane do celów przemysłowych. Napęd wyposażony w silnik trójfazowy, gwarantujący płynny i bezpieczny ruch najcięższych bram o dużym momencie bezwładności. Napęd steruje bramą przy pomocy pilota, przycisków lub klawiatury numerycznej. Zestaw obejmuje silnik, czujniki ruchu, odbiornik, lampę. Warto zwrócić uwagę na regulowane nóżki obudowy silnika, ułatwiające precyzyjny montaż w bramach o różnej wysokości. 

napędy do bram przesuwnych
 hormann