facebook

Bramy garażowe Krispol

Bramy » Bramy garażowe  » Bramy garażowe Krispol

Brama segmentowa Vente K2 RFS 60

Uniwersalny i popularny wzór, bez tłoczeń

Klasyczna brama segmentowa dostępna w ponad 200 kolorach i kilkudziesięciu wzorach oklein. Brama garażowa ocieplana, z panelami grubości 6 cm, stanowi doskonały wybór dla domów energooszczędnych i tych, w których właściciele chcą minimalizować straty ciepła. Na uwagę zasługuję udoskonalony system uszczelnień, chroniących wnętrze garażu przed dostawaniem się wilgoci i podmuchów wiatru. Idealnie gładka powierzchnia paneli bramy doskonale komponuje się z każdym rodzajem architektury, a możliwość wyboru koloru i wzoru oklein, pozwala dopasować wygląd bramy do stolarki okiennej lub innych elementów elewacji.

 

Brama segmentowa Vente K2 RC

- Uniwersalny i popularny wzór, tłoczenie wąskie

Na panelach tej bramy umieszczono wąsko tłoczone pasy, optycznie odciążające całą konstrukcję. Elegancki i nieskomplikowany projekt bramy ładnie komponuje się z architekturą domów jedno i wielorodzinnych. Brama została ocieplona pianką poliuretanową, a grubość paneli wynosi 4 cm. Panele z tworzywa sztucznego zachowują dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Konstrukcja zapewnia dobre właściwości termoizolacyjne i bardzo dobrą ochronę przed wilgocią i wiatrem. Brama jest wyposażona w gałkę z zamkiem i pochwyt ułatwiający ręczne otwieranie i zamykanie. Współpracuje z większością dostępnych na rynku systemów automatyki do bram segmentowych. Możliwość zamówienia bramy w jednym z 200 kolorów RAL lub jednym z kilkudziesięciu wzorów oklein.

Brama segmentowa Vente K2 RS

- Idealny zarówno do domów klasycznych jak i nowoczesnych, tłoczenie szerokie

Brama garażowa segmentowa, z panelami szeroko tłoczonymi. Zastosowanie szerokiego tłoczenia optycznie czyni bramę masywniejszą. Wewnątrz grubych na 4 cm paneli z tworzywa sztucznego znajduje się ocieplenie z pianki poliuretanowej. Cała konstrukcja nośna wykonana została z cynkowych profili metalowych, odpornych na działanie korozji. Bardzo dobry system uszczelnień chroni garaż przed wychładzaniem i przedostawaniem się wilgoci. Brama segmentowa Vente K2 RS może być obsługiwana ręcznie lub podłączona do automatyki i sterowana bezprzewodowo, pilotem.

Brama segemntowa Vente K2 RA

- Do ciepłych domów o rustykalnym charakterze, kasetony

Ocieplana brama segmentowa, składająca się z 4 cm lub 6 cm (opcja) paneli z tworzywa sztucznego. Charakterystyczną cechą są dekoracyjne przetłoczenia na zewnętrznych powierzchniach paneli, nadające bramie elegancki, rustykalny wygląd. Opatentowany system uszczelnień jeszcze lepiej chroni przed chłodem, wiatrem i wilgocią, czyniąc budynek energooszczędnym i zmniejszając straty ciepła. Duża trwałość materiałów sprawia, że brama jest odporna na bardzo intensywną eksploatację w najtrudniejszych nawet warunkach.

 

Brama segmentowa Vente K2 RM

- Innowacyjny i nowoczesny design, V-profilowanie

Brama segmentowa o bardzo eleganckim wykończaniu paneli. Na ich powierzchni wykonano profilowanie w kształt litery V, nadając całej powierzchni delikatną fakturę, dobrze wyczuwalną pod palcami i tworzącą ciekawy efekt światłocienia. Panele bramy są ocieplane pianką poliuretanową i występują w dwóch grubościach do wyboru: 4 cm (U=1,12 [W/m2K]) i 6 cm (U=0,9 [W/m2K]). Konstrukcja paneli została zaprojektowana w taki sposób, aby jeszcze lepiej uszczelniać pomieszczenie i chronić dom przed stratami ciepła. Brama została wyposażona w niezawodne łożyska jezdne, gwarantujące ciche i płynne otwieranie i zamykanie bramy – zarówno ręczne, jak i sterowane automatyką.

Brama segmentowa Vente K2 RF

- Elegancka i prosta forma. Bogata gama kolorystyczna, bez tłoczeń

Brama o nieskomplikowanym, prostym wyglądzie, łatwo komponująca się z każdym rodzajem elewacji budynku. Klienci mogą zdecydować o wyborze koloru bramy (paleta 200 kolorów i kilkadziesiąt wzorów okładzin – różne gatunki drewna itp.). Do wyboru są dwie grubości paneli – standardowo 4 cm lub 6 cm dla uzyskania jeszcze lepszej izolacyjności. Panele bramy wykonane zostały z tworzywa sztucznego – wytrzymałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, a także łatwego w utrzymaniu idealnej czystości. Podwójna konstrukcja dolnej uszczelki jeszcze lepiej chroni garaż przed wychłodzeniem.

 

 

Brama rolowana Vente RGZ

- Estetyczna brama charakteryzująca się uniwersalnym wzorem

Garażowa brama rolowana, zbudowana z 4 cm elementów w aluminiowym pancerzu, ocieplonych pianką poliuretanową. Brama podczas otwierania zwija się w rulon i chowa w kasecie umieszczonej w górnej części otworów, na zewnątrz. Rozwiązanie bardzo estetyczne i praktyczne, pozwala dowolnie wykorzystać wolną przestrzeń pod sufitem garażu. Bramę można zamówić w dowolnym wymiarze – max. 450 cm długości i ponad 300 cm wysokości. Dodatkowo, brama rolowana może być wyposażona w otwory wentylacyjne. Aluminiowe pancerze mogą występować w jednym z kilkunastu kolorów lub jednym z 40 rodzajów oklein drewnopodobnych. Brama pracuje bardzo cicho i płynnie, zapewniając wygodne i bezproblemowe użytkowanie.

Brama rolowana Vente RGW

- Nowowczesna i elegancka o dobrych właściwościach termoizolacyjnych

Brama rolowana idealna do garaży w domach jednorodzinnych i garaży wielostanowiskowych. Konstrukcja bramy składa się z kilkudziesięciu elementów zabudowanych aluminiowych pancerzem i wypełnionych ociepleniem – pianką poliuretanową. Wałek zwijający bramę znajduje się wewnątrz garażu, korzystnie wpływając na estetykę wykończenia elewacji i zajmując minimalną ilość miejsca pod sufitem. Aluminiowy pancerz listewek został wykończony na gładko, tworząc jednolitą powierzchnię bez przetłoczeń i jakiejkolwiek faktury.