facebook

Bramy garażowe Wiśniowski

Bramy » Bramy garażowe  » Bramy garażowe Wiśniowski

Bramy segmentowe - Brama ciepła przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.

 

 

Brama segmentowa UniPro

Brama segmentowa przeznaczona do garaży w domach jednorodzinnych. Ocieplane, 4 cm panele stalowe sprawiają że brama jest bardzo ciepła, a jednocześnie dobrze tłumi hałasy z zewnątrz budynku. Brama została uszczelniona na całym obwodzie, a stalowe elementy konstrukcji są cynkowane i zabezpieczone przed korozją. Brama jest również bezpieczna w użytkowaniu, szczególnie dla dzieci. Unikalna konstrukcja paneli chroni przed włożeniem palców pomiędzy dwa elementy i ich przytrzaśnięciu. Brama garażowa doskonale sprawdza się w opcji z obsługą ręczną, jak i współpracuje z różnymi systemami automatyki do bram garażowych.


WZORY

 

 

Brama segmentowa UniTherm

Jedna z najcieplejszych segmentowych bram garażowych dostępnych na rynku - współczynnik przenikania ciepła U= 0,33 W/m2K. Brama składa się z unikalnych paneli Innovo – grubych na 6 cm i wypełnionych pianką poliuretanową. Dodatkową ochronę przed wychłodzeniem stanowi system ukrytych zawiasów, elastyczne osłony i uszczelnienia międzypanelowe. Brama jest bardzo wytrzymała i bez trudu zniesie działanie najsilniejszych podmuchów wiatru. Producent gwarantuje jej niezawodność przez 20 tysięcy cykli (1 cykle = otwarcie + zamknięcie). Szacunkowo jest to 14 lat używania bramy, przy 4 cyklach dziennie. Gładkie panele dostępne w wielu kolorach, czynią bramę odpowiednią do każdego rodzaju elewacji.


WZORY 
     

 

 

Brama segmentowa Prime

PRIME to brama segmentowa opierająca się na innowacyjnych rozwiązaniach. Bardzo ciepła, zbudowana z paneli Innovo o grubości 6 cm, ocieplanych pianką i wyposażonych w kilka systemów uszczelnień. Design bramy jest prosty i minimalistyczny, a przez to bardzo elegancki i łatwy do zaadaptowania w każdych warunkach. Brama jest zintegrowana z dedykowanym napędem, sprawiając że jej montaż jest bardzo prosty i intuicyjny. Współczynnik przenikania ciepła U= 0,33 W/m2K czyni tę bramę doskonałą propozycją do domów energooszczędnych oraz pasywnych, w których liczy się elegancki wygląd i najnowsze osiągnięcia technologiczne.


WZORY 
     

Bramy roletowe - Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy, który jest schowany w skrzynce. Dzięki temu oszczędza przestrzeń pod sufitem.


Bramy uchylne - Jedna z najbardziej popularnych bram na rynku charakteryzuje się prostą konstrukcją, w której rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.


Bramy rozwierne - Najbardziej ekonomiczna propozycja. Zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.